Przewaga oryginalnych części zamiennych

Duże obciążenia, jakie muszą znosić samochody ciężarowe DAF, wymagają instalacji najlepszych części samochodowych. Dotyczy to zarówno najważniejszych elementów silnika, jak i różnych materiałów eksploatacyjnych. Dlatego tak ważne jest, aby stosować oryginalne części DAF.

Trwałość w eksploatacji

Szczególną uwagę należy zwrócić na cechy produktów oferowanych przez holenderską firmę. Części do ciężarówek DAF, które są oryginalne pozwalają na lepszą eksploatację pojazdu. Na przykład zamienne części DAF do układu zawieszenia są uważane za jedne z najlepszych. Amortyzatory przyczep i naczep są idealne na długie podróże, nawet na nieprzejezdnych drogach i bardzo złych drogach. Oprócz dobrej jakości nie należy zapominać o trwałości części zamiennych do ciężarówek DAF. Nawet przy codziennej eksploatacji będą służyć przez długi czas bez reklamacji. Kolejną zaletą jest względna dostępność.

Gwarantowana jakość części

Wszystkie oryginalne części DAF są certyfikowane i przechodzą testy w fabrykach. Choć cena zamienników jest niższa, to płacimy za to mniejszym bezpieczeństwem, a osiągi samochodu się pogarszają. Co ostatecznie może prowadzić do napraw i dodatkowych kosztów. Kolejną zaletą jest 100% zgodności i maksymalny okres użytkowania. Wysokiej jakości konstrukcja oryginalnych części zamiennych DAF zapewnia optymalną koordynację wszystkich elementów wewnątrz pojazdu – bezpośrednio wpływając na osiągi, bezpieczeństwo i trwałość. Co więcej, stosując oryginalne części DAF, możesz zoptymalizować wydajność swojego samochodu ciężarowego.