Korzyści z montowania oryginalnych części

Samochody ciężarowe DAF są znane ze swojej solidności i wytrzymałości. Jednak każdy pojazd wymaga czasami naprawy. W takich przypadkach warto stosować oryginalne części DAF.

Gwarancja najwyższej solidności

Każda ciężarówka DAF zjeżdżająca z linii montażowej przeszła już długą drogę w zakresie projektowania i testowania. Dzięki temu te samochody ciężarowe spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, niezawodności, kosztów eksploatacji i wpływu na środowisko. Takie same wysokie wymagania stawia się oryginalnym częściom DAF. Dzięki temu zamienne części DAF pozwalają wydłużyć życie pojazdu. Firma DAF udziela gwarancji na wszystkie oryginalne części do ciężarówek DAF. W przypadku instalacji przez dealera DAF gwarancja dotyczy nie tylko części zamiennych, ale także instalacji. Części DAF są w 100% kompatybilne z ciężarówką DAF. Cechuje je maksymalny okres użytkowania i czas sprawności. Części DAF to także niezawodność i minimalne koszty związane z eksploatacją.

Inne zalety części oryginalnych

Ponieważ części DAF są zaprojektowane specjalnie dla tych pojazdów, możesz być pewien, że będą one idealnie do siebie pasować i zapewnią optymalne funkcjonowanie ciężarówki. Firma DAF ma rozległą sieć dealerów z wykwalifikowanym personelem w całej Europie. Pozwala to zaspokoić wszystkie potrzeby dotyczące części zamiennych, kontaktując się z najbliższym dealerem DAF. Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania logistyką dealer DAF prawie zawsze będzie miał niezbędną część na magazynie. Części marki DAF można odróżnić po ich opakowaniach.