Podstawowe meble do cukierni

Wyposażenie sklepu cukierniczego w postaci witryn sklepowych służy do przechowywania produktów pod szkłem. Często instaluje się w nich agregaty chłodnicze, aby móc umieszczać produkty wymagające specjalnej temperatury przechowywania.

Wystawy i ich zalety

Te meble do sklepu cukierniczego są dodatkowo wyposażone w zewnętrzne czujniki, które pozwalają regulować temperaturę wewnątrz. Meble do sklepu są zwykle wykonywane w wersjach podłogowych i ściennych. Możliwe jest umieszczenie w nich do 20 różnych pozycji towarów, w zależności od ich rozmiarów. Kompleksowe wyposażenie sklepów w tym zakresie pozwala w pełni pomieścić wszystkie produkty. Meble można łatwo modernizować, w zależności od wymagań klienta. Wymiary, liczba sekcji i półek, wszystko to można wybrać na podstawie ogólnego projektu pomieszczenia, w którym zostaną zainstalowane gabloty.

Szklane szafki handlowe

Wyposażenie cukierni akcesoria i podstawowe urządzenia, to także szklane szafki handlowe. Tego typu wyposażenie sklepów cechuje się dużą przestronnością. Korzystając z nich, możesz natychmiast rozłożyć dużą liczbę produktów. Takie meble nadają się do umieszczania takich rodzajów produktów jak: marmolada, słodycze, ciasteczka. Wyposażenie cukierni sklep to bardzo szeroka oferta. Dozowniki małych przedmiotów mogą być umieszczone na jednym poziomie. Kolejny poziom można wyposażyć w rolety. Z kolei witryny chłodnicze z wyrobami cukierniczymi przeznaczone są do demonstracji i krótkotrwałego przechowywania różnych produktów cukierniczych w kawiarniach, barach, kawiarniach, sklepach samoobsługowych.