Ciężarówki DAF i naprawa

Charakterystyczne ciężarówki holenderskiej firmy DAF od dawna zdobyły autorytet na europejskich drogach. Dziś pojazdy te są słusznie uważane za jedne z najlepszych na rynku pojazdów użytkowych. Jednak jak każda ciężarówka, także one czasami ulegają awariom. W takim przypadku należy pamiętać, aby wszelkie naprawy były wykonywane z wykorzystaniem oryginalnych części do ciężarówek DAF.

Co jeśli się zepsuje?

Jeśli chodzi o ewentualne remonty i naprawy, to pojazdy DAF uznawane są za wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Holenderski samochód został specjalnie opracowany do pracy przy tankowaniu z dużą zawartością siarki, w niesprzyjających warunkach pogodowych i klimatycznych oraz przy braku rozwiniętej sieci profesjonalnych stacji paliw. Naprawa ciężarówek DAF nie jest droga w porównaniu z innymi ciężarówkami. Części do ciężarówek DAF należą do stosunkowo tanich i tym samym większość właścicieli jest w stanie stosować oryginalne części DAF.

Inne zalety ciężarówek DAF

Wydajność ciężarówek DAF od wielu lat stanowi wzór nienagannej jakości, oszczędności i niezawodności. Ciężarówki z serii DAF mają doskonałe połączenie właściwości operacyjnych i technicznych. W przeciwieństwie do innych samochodów podobnej klasy DAF ma najnowocześniejszy silnik. Nawet gdy ciągnik jest w pełni załadowany, nie wpływa to na jakość sterowania. Podczas transportu długodystansowego duże znaczenie ma idealny układ hamulcowy DAF i układ kierowniczy. Wysoka ergonomia i wyposażenie miejsca pracy kierowcy są na najwyższym poziomie.