Zamawianie druku kart zbliżeniowych: o tym powinieneś wiedzieć

Karty zbliżeniowe są produktem od kilku lat cieszącym się bardzo dużą popularnością. Karta RFID to jeden z ich bardziej popularnych rodzajów. Karta RFID działa bez konieczności wkładania do czytnika. Karta RFID wykorzystuje do komunikacji fale radiowe niskiej, wysokiej lub bardzo wysokiej częstotliwości.

Karta 125 kHz – popularny rodzaj kart zbliżeniowych

Karta 125 kHz działa w takiej właśnie częstotliwości. Karta 125 kHz jest jednym z bardziej popularnych typów kart płatniczych. Dlatego też druk karta 125 kHz oferują najlepsze firmy poligraficzne. Karty działające w tej częstotliwości to karty, które służą wyłącznie do odczytu. W częstotliwości 13,56 MHz pracują karty mifare. Popularność karty mifare jest ogromna – spotkamy je w wielu miejscach we wszystkich praktycznie krajach świata. Karta mifare oraz karta NFC w odróżnieniu od wcześniejszych kart zbliżeniowych pracujących w zupełnie innych standardach są bardzo bezpieczne. Skopiowanie kart NFC jest bardzo trudne.

Karta NFC: gdzie zamówić druk?

Firm poligraficznych oferujących druk kart RFID jest mnóstwo. Wśród nich jest także renomowana firma z Poznania, którą śmiało można uznać za lidera wśród firm, których specjalnością jest druk kart RFID. Firma oferuje druk kart RFID w bardzo atrakcyjnej cenie, co z pewnością jest jednym z jej atutów. Firma przygotowała kompleksową, bardzo bogatą ofertę, która zadowoli najbardziej wymagających klientów.