Ratunek dla podrażnionej skóry głowy – olej konopny

Szampon do włosów z olejem konopnym z pewnością skradł już niejedno serce osoby, która do tej pory zmagała się z nieprzyjemnym podrażnieniem skóry głowy, wypadaniem włosów, łuszczycą, egzemą i innymi dolegliwościami.

Kosmetyk ten nie posiada w swoim składzie sztucznych składników oraz szkodliwych parabenów, dzięki czemu jego stosowanie jest w pełni bezpieczne. Szampon konopny to czeski kosmetyk, który bez problemu można zamówić w internetowym sklepie. Czego jeszcze można się po nim spodziewać?

Odżywia i regeneruje suche włosy 

Suche włosy to zmora wielu ludzi. Szampon konopny stosowany jest najczęściej w przypadkach, kiedy regularnie one wypadają i są suche, co prowadzi do utrudnionego rozczesywania oraz układania estetycznej fryzury. Kosmetyk ten, dzięki temu, że jest bardzo łagodny, używany jest chętnie (nawet do codziennego stosowania) przez osoby zmagające się z łuszczycą. Dba nie tylko o skórę głowy, ale i regeneruje włosy, które po cyklicznym stosowaniu są odżywione, wygładzone, miękkie a co za tym idzie podatne na rozczesywanie.

Czeska formuła dla zdrowej skóry głowy 

Prowitamina B5, oleje pochodzące z drzewa sandałowego oraz arganu, kolagen i wiele innych substancji, składających się na szampon konopny. Jest to sprawdzona mieszanka, która na rynku cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Bez problemu w sieci można znaleźć opinie zadowolonych użytkowników, co tylko utwierdza o jakości produktu, do którego o podobnym składzie można dokupić odżywkę, czy też maskę do włosów.