Gdzie skutecznie leczyć niepłodność?

Może zdarzyć się tak, że para ? mimo intensywnych starań ? nie może zostać rodzicami. W takim przypadku na ogół rozpoczyna się od poddana badaniom mężczyzny. Są one znacznie prostsze, tańsze, a jednocześnie bezbolesne. Jednym z takich badań jest badanie nasienia, które oferuje klinika leczenia niepłodności.

Na czym to polega?

Badanie nasienia to pierwszy krok, jaki podejmowany jest wówczas, gdy ocenić należy płodność mężczyzny. Badanie obejmuje ogólne parametry nasienia, ale koncentruje się również na budowie plemników. Dobra klinika leczenia niepłodności oferuje badanie nasienia przeprowadzone na najnowocześniejszym sprzęcie.

Dzięki temu można być pewnym, że badanie jest dokładne, a wyniki rzetelne. Aby badanie nasienia było możliwe, mężczyzna musi oddać jego próbkę. Odbywa się to w intymnych, sprzyjających warunkach. Panowie, którzy przychodzą na badanie nasienia nie muszą się więc niczego obawiać.

Jak trzeba przygotować się do badania nasienia?

Badanie nasienia Warszawa wymaga odpowiedniego przygotowania. Przede wszystkim trzeba pamiętać, aby na kilka dni przed badaniem nie podejmować aktywności seksualnej. Zalicza się do tego również masturbacja. Chodzi o to, aby przed badaniem nie dochodziło do ejakulacji.

Zaleca się, aby nie spożywać również alkoholu, nie zażywać leków. Badanie nasienia Białystok nie zostanie przeprowadzone, jeśli w krótkim czasie przed nim mężczyzna przeszedł uraz w okolicy jąder. Na badanie najlepiej się umówić wcześnie. Nierzadko badanie nasienia jest wstępem do procedury in vitro.