Co warto wiedzieć o sprężarkach?

Sprężarki to urządzenia, które możemy spotkać w bardzo wielu miejscach. Przykładem są chociażby kompresory, z których często korzystamy na stacjach benzynowych. W bardzo szerokim zakresie sprężarki wykorzystywane są w zakładach przemysłowych.

Różne rodzaje sprężarek

Rynek proponuje obecnie bardzo różne rodzaje sprężarek. Do wyboru są sprężarki śrubowe i sprężarki tłokowe. Każdy z nich ma zarówno zalety, jak i wady. Sprężarki tłokowe są obecnie wybierane coraz rzadziej. Do spadku ich popularności przyczyniło się to, że sprężarki śrubowe są bardziej nowoczesne i znacznie wydajniejsze.

Sprężarki śrubowe stanowią więc ważną część oferty producenta kompresorów. Producent sprężarek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów przygotował bardzo bogatą ofertę. Producent sprężarek oferuje sprężarki śrubowe olejowe i bezolejowe. Sprężarki olejowe są niezwykle wydajne. Zastosowanie w nich oleju sprawia, że mogą pracować non stop przez kilka godzin. Producent sprężarek oferuje również sprężarki tłokowe. Wśród nich także wyróżnia się olejowe i bezolejowe.

Wysoka jakość oferowanych sprężarek

Producent kompresorów oferuje nie tylko bardzo szeroki wybór sprężarek. Od początku działalności producent kompresorów stawia także na bardzo wysoką jakość oferowanych przez siebie produktów. Co ważne, producent kompresorów oferuje wszystkie typy produkowanych przez siebie sprężarek w bardzo korzystnych cenach. Podejmuje się realizacji nawet bardzo nietypowych zamówień. Wszystkie zamówienia realizuje w ustalonych z klientem terminach.