Mieszkania Sołacz

Mieszkania na Sołaczu to doskonałe miejsce dla osób szukających mieszkań wykonanych w wysokim standardzie. Dodatkowo okolice Sołacza to przepiękne miejsce, doskonałe do wypoczynku na świeżym powietrzu. Enklawa bardzo dobrze skomunikowana z centrum Poznania - nowe mieszkania na Sołaczu to idealny wybór dla Ciebie.

Wille na Sołaczu w Poznaniu

  1. Mieszkania w Poznaniu na Sołaczu to przede wszystkim wysoki standard wykonania. Deweloper zadbał o materiały najwyższej jakości, co wpływa na późniejszy komfort użytkowania. Nowe wille na Sołaczu charakteryzują się ponadczasową stylistyką z zachowaniem cech willi z okresu międzywojennego, dlatego są doskonale wpasowane w otoczenie. 
  2. Sołacz to niezwykła okolica w Poznaniu, blisko parków i Jeziora Rusałka. To idealne miejsce do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wybierając nowe apartamenty na Sołaczu znajdziemy się w zacisznej okolicy i jednocześnie blisko centrum miasta. 
  3. Wille na Sołaczu są bardzo dobrze skomunikowane z centrum Poznania. Dodatkowo w pobliżu znajdują się liczne ścieżki i trasy rowerowe, a także stacje rowerów miejskich. Atutem jest mieszkanie w mieście i spokojna atmosfera znajdujących się w okolicy terenów zielonych. 

© Copyright 2017 - Kopiowanie bez zgody autora zabronione!