Kulki gejszy: co to takiego?

Świadomość Polek na temat własnego życia erotycznego jest obecnie coraz większa. Panie wiedzą już, że warto zadbać o to, aby seks był naprawdę udany. Jednym ze sposobów na zwiększenie intensywności odczuwanych podczas seksu doznań, a jednocześnie poprawę kondycji mięśni dna miednicy jest stosowanie kulek gejszy. Ćwiczenia z nimi sprawiają, że orgazm jest silniejszy, a kobieta zdecydowanie mniej narażona jest na problem nietrzymania moczu. Poznajmy kulki gejszy nieco bliżej.

Jak wyglądają kulki gejszy?

Kulki erotyczne to najczęściej dwie (lub więcej) połączonych ze sobą kulek, które umieszcza się w pochwie. Wykonane są one tak, aby bez problemu można było je wyjąć. Wystarczy pociągnąć za sznureczek, aby kulki znalazły się na zewnątrz. Obecnie w sprzedaży znajdziemy dwa główne rodzaje kulek. Są to kulki grawitacyjne oraz kulki biofeedback. Te pierwsze mają postać dwóch lub więcej ciężarków, których waga może być różna. Poleca się je szczególnie tym parom, które poszukują sposobu na urozmaicenie swojej gry wstępnej. Kulki biofeedback to idealny wybór, jeśli kobieta szuka kulek typowo do ćwiczeń mięśni Kegla.

Jak ćwiczyć za pomocą kulek erotycznych?

Kulki erotyczne można wykorzystywać w ćwiczeniach mięśni Kegla od kilku minut do nawet kilku godzin w ciągu każdego dnia. Czas ćwiczeń należy jednak dobrać indywidualnie do możliwości, preferencji i oczekiwań kobiety. Aby jednak zauważyć oczekiwane efekty, ćwiczyć trzeba regularnie. Kulki erotyczne nie przyniosą rezultatu, jeśli będą wykorzystywane jedynie raz na jakiś czas. Na szczęście przy regularnych ćwiczeniach efekty pojawiają się naprawdę szybko.